واتساپ: 09195440063   تلفن: 02126230063

درباره ما

مجموعه زنو با تکیه بر دانش و تکنولوژی­های روز دنیا همراه با دقیق ترین روش­های علمی در تلاش است تا بهترین تجربه را به مشتریان، طراحان و معماران ارائه دهد. کیفیت، رکن اصلی مجموعه زنو است که با تیمی متخصص، مجرب و کارآمد در تلاش است تا بهترین محصولات از لحاظ کیفیت و طراحی را به بازار عرضه کند.

مجموعه زنو تولید کننده سنگ­های مصنوعی روشویی و وان­های کورین برای بازارهای داخلی و خارجی با کیفیت عالی و استانداردهای جهانی است. تولیدات مجموعه زنو با طراحی منحصر به فرد، تنوع رنگی بالا، سطحی بسیار صاف و براق، ضد لک و ضد جرم، مقاوم در برابر مواد شوینده و اسید، خلوص بالا مواد اولیه، مقاوم در برابر تابش مرئی-فرابنفش، یکپارچه و بدون درز هستند.

مجموعه زنو علم و مهندسی کلاس جهانی را از طریق محصولات، مواد و خدمات نوآورانه به بازار داخلی آورده است و هر ساله چندین محصول جدید را معرفی کرده و با تولید محصولات متنوع به اقتصاد و کارآفرینی کشور خدمت می­کند.

اخلاق، مفهوم اصلی در تعاملات شخصی و حرفه‌ای در مجموعه زنو بوده و هر رابطه‌ای بر پایه احترام متقابل است. این احترام متقابل تنها شامل کارکنان نیست، بلکه ارتباط با مشتریان نیز بر همین پایه استوار است.

اکنون، مجموعه زنو مفتخر به همکاری با تیم های تحقیق و توسعه در سطح جهانی برای مقابله با چالش­های بی سابقه در صنعت ساختمان در جستجوی بهترین راه حل­ها می باشد.